Ubezpieczenia samochodowe OC/AC/NNW

Ubezpieczenia samochodowe

W tej grupie ubezpieczeń oferujemy zarówno obowiązkowe OC, jak również dobrowolne Auto Casco, NNW i Assistance. W zależności od wybranej opcji możecie Państwo ubezpieczyć się od skutków wypadku, kradzieży i uszkodzenia pojazdu. Nasze ubezpieczenia pozwalają również na pokrycie kosztów naprawy lub holowania samochodu w przypadku awarii, jak też na wynajęcie auta zastępczego na czas usunięcia usterki. Zakres ochrony dopasowujemy do Państwa potrzeb i możliwości. Oferujemy tanie OC, kompleksowe AC, pełne Assistance i korzystne NNW.

Zapytaj o ofertę
Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

W tej grupie oferujemy Państwu ubezpieczenia, które gwarantują wypłatę świadczenia w przypadku utraty zdrowia lub życia. Zawierając ten rodzaj umowy możecie zapewnić sobie i swoim bliskim wypłatę znacznych świadczeń w przypadku wypadku, choroby lub śmierci osoby ubezpieczonej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że najbliżsi nie pozostaną bez środków do życia. Dodatkowo dla naszych klientów, którzy chcą zabezpieczyć swoją przyszłość proponujemy ubezpieczenia na życie i dożycie oraz z funduszami kapitałowymi.

Zapytaj o ofertę
Ubezpieczenie domów i mieszkań

Ubezpieczenie domów i mieszkań

Ubezpieczamy domy, mieszkania i inne nieruchomości (domki letniskowe, garaże, itp) od ognia, zalania i powodzi, uszkodzeń spowodowanych zjawiskami pogodowymi, skutków włamania i innych rodzajów ryzyka. Dodatkowo możecie Państwo objąć ochroną między innymi: wyposażenie nieruchomości, elektronikę, kosztowności i pozostałe wartościowe przedmioty. Proponujemy również zawarcie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), które gwarantuje wypłatę odszkodowania w takich sytuacjach jak np. zalanie sąsiada, szkody wyrządzone przez dzieci, uszkodzenia mienia osób trzecich.

Zapytaj o ofertę
Ubezpieczenia rolne i upraw

Ubezpieczenia rolne i upraw

Ubezpieczenie upraw to wyjątkowa i wszechstronna oferta dobrowolnego ubezpieczenia przygotowana z myślą o producencie rolnym i dużym rolniku który chce zabezpieczyć się przed utratą dochodu w przypadku szkód.

Zapytaj o ofertę
Ubezpieczenia NNW i szkolne

Ubezpieczenia NNW i szkolne

Wsparcie finansowe i pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku przedszkolaka lub ucznia. Ubezpieczenie działa całą dobę, w Polsce i za granicą.

Ubezpieczenie możesz zawrzeć samodzielnie lub zgłosić dziecko do umowy zawartej przez szkołę czy przedszkole. W pierwszym przypadku sam dostosujesz zakres ubezpieczenia do potrzeb Twojego dziecka.

Zapytaj o ofertę
Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenia dla firm

Dla firm oferujemy pełne ubezpieczenie posiadanego majątku. Ubezpieczamy budynki, nieruchomości, wyposażenie, środki obrotowe, maszyny i urządzenia od każdego rodzaju ryzyka wyszczególnionego w wykupionej polisie. Dodatkowo proponujemy między innymi ubezpieczenia pracownicze, komunikacyjne na specjalnych warunkach, dobrowolne i obowiązkowe OC działalności, produktowe i inne.
Zapytaj o ofertę

Nasi partnetrzy

Image

AXA

Image

PZU

Image

CONCORIDA

Image

LINK 4

Image

WARTA

Image

UNIQA

Image

MTU

Image

HDI

Image

Ergo Hestia

Image

GENERALI

Image

WIENER

Image

PROAMA

Image

BALCIA

Image

TUZ